Volné pracovní místo  Technik kvality (AJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Hodnotit reklamace a rozhodovat o jejich chybnosti
Analyzovat veškeré reklamace
Spravovat databáze reklamací
Tvořit a zavádět nápravná opatření v případě reklamací
Vyhodnocovat náklady
Řídit opravy náhradních dílů, analyzovat životnost dílů
Spolupracovat s ostatnímu odděleními
Občasně cestovat za zákazníky

Požadujeme

Máte technické vzdělání, znalosti nástrojů kvality, ISO norem a aktivní AJ? Do třebíčské výrobní firmy hledáme posilu do oblasti zpracování reklamací. NJ výhodou. Zajímavý plat 13x ročně+ měsíční prémie, 25 dní dovči + 3 sick days, služební auto k soukromým účelům.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou práci ve stabilní společnosti
Zázemí stabilní středně velké společnosti
Zajímavý plat 13x ročně + měsíční odměny
Náborový příspěvek
Roční odměny
Prémie v případě významných životních situací
Služební auto k soukromým účelům
Notebook, mobilní telefon
25 dní dovči
3 dny sick days
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvky na stravování
Příspěvky na sport a kulturu
Výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
Káva na pracovišti
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO TECHNICKÁ NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽVOTOPIS, AŤ PROBEREME DETAILY.

Máte zájem o nabídku Technik kvality (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Technik kvality (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.